Don Pepe Hu: Donpepe Hu Etlap

Sat, 13 Aug 2022 18:58:09 +0000

Hiába szerzett kétszer is vezetést a Salernitana, a Spezia két büntetőnek köszönhetően egyenlíteni tudott, így 2–2-es döntetlent játszott a két együttes az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 24. fordulójában. Két büntető kellett a Spezia pontszerzéséhez (Fotó: Getty Images) A sereghajtó már a 3. percben megszerezte a vezetést Simone Verdi góljával, azonban bő tíz perccel később Paolo Valeri a videobíró segítségével büntetőt ítélt a Spezia javára, és Rej Manaj értékesítette. A vendégek öröme nem tarthatott sokáig, hiszen a 16. percben ismét beköszönt Verdi, 2–1. A második hazai gól után a 28. percben ismét a Spezia járt jól, hiszen a játékvezető második alkalommal is büntetőt ítélt a videobíró segítségével. Ehhez Daniele Verde állt oda, és magabiztosan értékesítette a lehetőséget, 2–2 -re módosítva az állást, amely, mint kiderült, már a végeredményt jelentette. OLASZ SERIE A Salernitana–Spezia 2–2 (Verdi 3., 16., ill. Manaj 12. – 11-esből, Verde 30. – 11-esből) Vasárnap játszották Juventus–Hellas Verona 2–0 (Vlahovics 13., Zakaria 61. )

1. 24 év után térhet vissza a hadsereg nélküli ország élére a volt államfő - Portfolio.hu
  2. Magyar
  3. Index - Futball - Futball - Hosszabbításba torkollott kettő Európa-liga-nyolcaddöntő, kiesett a Sevilla
  4. Donpepe hu etlap
  5. Rengeteg melóst keresnek Budapesten: havi 450 ezres fizetés, középfokú végzettség is elég
  6. Donpepe.hu

Eredmények – Európa Liga, nyolcaddöntő, visszavágó Olympique Lyon (francia)-FC Porto (portugál) 1-1 (1-1) gól: Dembélé (13. ), illetve Pepe (27. ) Továbbjutott: az Olympique Lyon 2-1-es összesítéssel. West Ham United (angol)-Sevilla (spanyol) 2-0 (1-0, 1-0, 1-0) – hosszabbítás után gól: Soucek (39. ), Jarmolenko (112. ) Tj. : a West Ham United 2-1-es összesítéssel. Eintracht Frankfurt (német)-Real Betis (spanyol) 1-1 (0-0, 0-1, 0-1) – hosszabbítás után gól: Hinteregger (121. ), illetve B. Iglesias (90. : az Eintracht Frankfurt 3-2-es összesítéssel. Crvena zvezda (szerb)-Glasgow Rangers (skót) 2-1 (1-0) gól: Ivanic (10. ), Ben Nabouhane (93., 11-esből), illetve Kent (56. : a Glasgow Rangers 4-2-es összesítéssel. AS Monaco (francia)-Braga (portugál) 1-1 (0-1) gól: Disasi (90. ), illetve Ruiz (20. : a Braga 3-1-es összesítéssel. Bayer Leverkusen (német)-Atalanta (olasz) 0-1 (0-0) gól: Boga (91. : az Atalanta kettős győzelemmel 4-2-es összesítéssel. Galatasaray (török)-FC Barcelona (spanyol) 1-2 (1-1) gól: Marcao (28.

Donpepe.hu

Mit kell tennem ahhoz, hogy 90-es legyen? 50 km/órás sebességgel futnom? " – panaszkodott a Twitter-oldalán Rüdiger. A németét legtöbben egyből a Real Madrid korábbi védőjének, most az FC Portóban játszó Pepének az értékeivel kezdték párhuzamba állítani, aki 38 évesen 80-as sebességet kapott. Sokak mellett Romelu Lukaku is csapattársa védelmére kelt a Twitteren. A belga támadó azt írta, szerinte az EA csak azért kutyulja össze az értékeket, hogy a futballisták erről kezdjenek el beszélni, amivel nem szándékosan, de népszerűsítik a játékot. Don&39;t worry Rudi, @RomeluLukaku9 said it best — CFCSid (@trueblueshade10) September 15, 2021 A kommentelők közül valaki azt írta, Rüdiger a leggyorsabb a Chelsea-ben, mégis 18-cal kisebb a sebessége Timo Wernernél. Sőt, a fentebb említett Pepének még a Liverpool sztárvédőjénél, Virgil van Dijknél is nagyobb (78).